Wikipedia

 

Wikipedia je volný, internetově založený vícejazyčný encyklopedický projekt, který je podporován firmou Wikimedia Founfation. Slovo „wikipedia“ pochází s Havajského „wiki“, což znamená rychlý. Wikipedia obsahuje více než 13 miliónů článků (2,9 miliónů v anglické Wikipedii). Tyto články byly napsány dobrovolníky po celém světě a většina článků může být kýmkoli upravena.

Wikipedia byla uvedena do provozu v lednu roku 2001 Jimmy Walesem a Larry Sangem. Aktuálně je to největší a nejpopulárnější všeobecná práce na Internetu. Najdou se ale také odpůrci, že se jedná o vandalismus. Hold každá věc má své příznivce a zároveň odpůrce.

Využijte profesionální detektivní služby, které již od roku 2001 poskytuje naše detektivní kancelář. Nabízíme komplexní nabídku detektivních činností, jako je například sledování osob, prokázání nevěry, prověřování obchodních partnerů atd. Naše detektivní agentura poskytuje služby po celém území České republiky. Každý soukromý detektiv pracující na případu, dodržuje maximální diskrétnost a je plně loajální k zadavateli.

Vybavení autoservisů a také vybavení pneuservisů od tradičního českého dodavatele společnosti AMI Morava. V široké nabídce naleznete zvedáky na auta (například nůžkový zvedák nebo hydraulický zvedák). Samozřejmě nechybí ani tradiční stroje jako vyvažovažka kol nebo její nezbytný doplněk zouvačka pneu.

Ojeté tahače a také nákladní auta najdete na serverech nabízejících použité trucky. Hledáte nákladní auta bazar nebo třeba použité nákladní přívěsy a návěsy? Nabízíme kamiony značek DAF, Volvo, Avia, Man, Tatra, Renault, Iveco, Mercedes-Benz, Scania.