Seznam

 

Seznam je jedním z českých katalogů a zároveň také poskytovatel nejvíce e-mailových schránek. Je to společnost, která byla založena v Praze a je to nejstarší a nejnavštěvovanější český webový portál. Byl založen v roce 1996 Ivem Lukačovičem a stal se prvním českým internetovým vyhledávačem v České republice. Kromě e-mailů obsahuje také online chat, mapy, a i další služby.

Seznam také obsahuje katalogy osobních a firemních stránek a spoustu užitečných odkaz. Poté k němu vzniklo pár podwebů jako lide.cz, seznamka.cz, spolužáci.cz a jiné. Je to velmi praktický portál

Využijte profesionální detektivní služby, které již od roku 2001 poskytuje naše detektivní kancelář. Nabízíme komplexní nabídku detektivních činností, jako je například sledování osob, prokázání nevěry, prověřování obchodních partnerů atd. Naše detektivní agentura poskytuje služby po celém území České republiky. Každý soukromý detektiv pracující na případu, dodržuje maximální diskrétnost a je plně loajální k zadavateli.

Vybavení autoservisů a také vybavení pneuservisů od tradičního českého dodavatele společnosti AMI Morava. V široké nabídce naleznete zvedáky na auta (například nůžkový zvedák nebo hydraulický zvedák). Samozřejmě nechybí ani tradiční stroje jako vyvažovažka kol nebo její nezbytný doplněk zouvačka pneu.

Ojeté tahače a také nákladní auta najdete na serverech nabízejících použité trucky. Hledáte nákladní auta bazar nebo třeba použité nákladní přívěsy a návěsy? Nabízíme kamiony značek DAF, Volvo, Avia, Man, Tatra, Renault, Iveco, Mercedes-Benz, Scania.