ICQ, Skype

 

ICQ je slavný program umožňující rychlou komunikaci mezi uživately. Nejprve byl vyvinut v Izraeli společností Mirabilis, dnes vlastněn Warnerovou AOL pomocí. První verze tohoto programu byla publikována v listopadu roku 1996 a ICQ se stalo prvním nejrozsáhlejším a nejpoužívanějším komunikačním programem. ICQ je odvozen os anglického „I seek you“ (hledám tě/vás).

Skype na rozdíl od ICQ je více zaměřen na telefonní hovory, než na rychlé chatové zprávy. Jinak funguje teoreticky na stejném principu jako ICQ a má stejnou komunikační funkci. Mezi těmito programy vzniká jistá konkurence.

Využijte profesionální detektivní služby, které již od roku 2001 poskytuje naše detektivní kancelář. Nabízíme komplexní nabídku detektivních činností, jako je například sledování osob, prokázání nevěry, prověřování obchodních partnerů atd. Naše detektivní agentura poskytuje služby po celém území České republiky. Každý soukromý detektiv pracující na případu, dodržuje maximální diskrétnost a je plně loajální k zadavateli.

Vybavení autoservisů a také vybavení pneuservisů od tradičního českého dodavatele společnosti AMI Morava. V široké nabídce naleznete zvedáky na auta (například nůžkový zvedák nebo hydraulický zvedák). Samozřejmě nechybí ani tradiční stroje jako vyvažovažka kol nebo její nezbytný doplněk zouvačka pneu.

Ojeté tahače a také nákladní auta najdete na serverech nabízejících použité trucky. Hledáte nákladní auta bazar nebo třeba použité nákladní přívěsy a návěsy? Nabízíme kamiony značek DAF, Volvo, Avia, Man, Tatra, Renault, Iveco, Mercedes-Benz, Scania.