Google

 

Google je americká veřejná společnost, která vydělává z reklam, které jsou ve spojitost s internetovým hledáním, e-mailem, online hledání, videi, sdílením. Dále také vydělává pomocí prodáváním reklamními verzemi nějakými technologiemi.

Sídlo Googlu se nachází v Kalifornii a tato společnost zaměstnává přes 20 000 pracovníků.

Funkce Googlu je jednoduchá, má za úkol organizovat všechny informace a univerzálně je udělat užitečnými. Postupem času přibyl i Gmail, kde mají uživatelé neomezenou e-mailovou schránku.

Využijte profesionální detektivní služby, které již od roku 2001 poskytuje naše detektivní kancelář. Nabízíme komplexní nabídku detektivních činností, jako je například sledování osob, prokázání nevěry, prověřování obchodních partnerů atd. Naše detektivní agentura poskytuje služby po celém území České republiky. Každý soukromý detektiv pracující na případu, dodržuje maximální diskrétnost a je plně loajální k zadavateli.

Vybavení autoservisů a také vybavení pneuservisů od tradičního českého dodavatele společnosti AMI Morava. V široké nabídce naleznete zvedáky na auta (například nůžkový zvedák nebo hydraulický zvedák). Samozřejmě nechybí ani tradiční stroje jako vyvažovažka kol nebo její nezbytný doplněk zouvačka pneu.

Ojeté tahače a také nákladní auta najdete na serverech nabízejících použité trucky. Hledáte nákladní auta bazar nebo třeba použité nákladní přívěsy a návěsy? Nabízíme kamiony značek DAF, Volvo, Avia, Man, Tatra, Renault, Iveco, Mercedes-Benz, Scania.